Навігатор для сучасних географів -
семінар- практикум в Олексинській ЗОШ І-ІІ ст.
Цього жовтневого дня – 6 жовтня 2015р без перебільшення з нетерпінням чекала вся Олексинська ЗОШ І-ІІ ст., адже саме тут був запланований районний семінар-практикум учителів географії та економіки «Шляхи оновлення змісту, методів і форм позакласної роботи – важливий чинник у роботі вчителя-предметника». На семінарі –практикумі питання «Теоретико-методологічні підходи до організації позакласної роботи з географії» розкрила методист з географії комунальної установи «Борщівський РМК» М’ялковська О.Я. Надзвичайно фаховим і багатоаспектним матеріалом теми «Від нових форм - до нового змісту» поділилась директор Срібна М.М. Її вагоме слово пояснило причину успіхів у викладанні географії в Олексинському загальноосвітньому закладі. Саме вона стала мудрим наставником молодого географа Гогусь Г.Д., яка винесла на суд колег «Скарбничку вчителя географії», куди увійшли міні-проект «Нові горизонти», виставка у шкільному географічному павільйоні та фрагменти «Тижня географії в школі», який, до речі, є традиційним у олексинців і планується на перспективу кожного з найближчих навчальних років.
Тривалий час у школі працює туристсько-краєзнавчий гурток, члени якого під орудою заступника директора Добрянської О.Я. показали географічний краєзнавчий калейдоскоп навчального року.
Справжньою перлинкою семінару став навігатор подорожей та екскурсій «У природі – у рідному домі», який підготувала Гогусь Г.Д та лауреат обласного конкурсу «Учитель року» в номінації «Географія» Борщівський В.С.( Борщівська ЗОШ І-ІІІ ст.№1 ) . До роботи семінару долучилась учитель географії Вовковецької ЗОШ І-ІІ ступенів Андрусик У.І з картотекою інформаційних ресурсів . Однак справжньою родзинкою для учасників стали відвідини оновленої печери «Вертеба», зустріч з «трипільцями» і дегустація їх цілющого зілля.
Виробленням низки конкретних, практичних і раціональних рекомендацій завершився семінар-практикум .Матеріали розміщені на сайті вчителів географії Борщівського району.
|