Сайт вчителів географії Борщівщини

Головна | Реєстрація | Вхід
Четвер, 09.01.2025, 22:20
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Календар
«  Грудень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Годинник
Погода
Прогноз погоди у Борщеві
Архів записів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2017 » Грудень » 28 » Семінар-практикум вчителів географії та економіки
13:34
Семінар-практикум вчителів географії та економіки

29 листопада 2017 року у Борщівському НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. №3 – гімназія ім. Р. Андріяшика» відбувся семінар-практикум вчителів географії та економіки Борщівської ОТГ. Тема засідання: «Краєзнавчий підхід у контексті реалізації Програми національно-патріотичного виховання школярів».

Борщівський В.С., вчитель географії та економіки Борщівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, голова МО вчителів географії та економіки, у своєму виступі окреслив основні методичні підходи щодо викладання географії та економіки y загальноосвітніх навчальних закладах в контексті вимог Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді, наголосивши на необхідності виховання засобами шкільної географії людини-громадянина, людини-патріота, основними рисами якої є національна самосвідомість, почуття любові до своєї Батьківщини, шанобливе ставлення до народних традицій, звичаїв, обрядів, як ланки, що визначає духовну єдність поколінь, почуття громадянської й соціальної відповідальності, бажання поліпшити умови життя в рідній місцевості. Вавринець А.Л., вчитель географії Борщівського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. №3 – гімназія ім. Р. Андріяшика», продемонструвала відео-фрагменти уроку в 9 класі на тему «Сільське господарство України. Рослинництво» та подорожі «Цікава Україна» на місцеве виробництво предметів декоративно-ужиткового мистецтва з нерудних корисних копалин в Борщівському районі, зосередивши увагу присутніх на широких можливостях використання краєзнавчого підходу як методу поглиблення практичної спрямованості у викладанні географії та економіки.

В рамках проведення заходу відбулася зустріч у «Краєзнавчі скриньці», яку підготувала досвідчений педагог-географ з Королівської ЗОШ І-ІІ ст.(Щур Л.М.), де висвітлила основні особливості використання краєзнавчих задач в сучасній системі уроків з географії та економіки на основі місцевого краєзнавчого матеріалу. На семінарі - практикумі вчитель географії Циганської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Івана Франка (Ляшук Н.Р.) представила матеріали з досвіду роботи «Роль позакласної роботи у національно-патріотичному вихованні учнівської молоді», де розкрила основні аспекти шкільного краєзнавства у контексті позакласної туристсько-краєзнавчої роботи. У роботі круглого столу «Перспективи дослідної роботи в контексті розвитку креативної компетенції» взяла участь М’ялковська О.Я, головний спеціаліст відділу освіти міської ради, яка зробила акцент на підвищення ефективності і результативності пошукової, науково-дослідної роботи в освітньому процесі.

 

 

 

Переглядів: 464 | Додав: mjalkovska | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входу

Пошук
Наше опитування
Рівень освіти в Україні
Всього відповідей: 65
Міні-чат
Анекдоти
«Анекдоти з України» - Нові та найкращі анекдоти української мережі
Радіо
Друзі сайту

Всі права застережено. Shavani: Боднарчук С. В. с. Нівра © 2025 | Конструктор сайтів - uCoz